Ana Sayfa / Haberler / EKPSS İçin Geri Sayım Başladı

EKPSS İçin Geri Sayım Başladı

Foto 1

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu Temsilcisi Seyit Soner Yılmaz, 24 Nisanda yapılacak olan E-KPSS ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu Temsilcisi Seyit Soner Yılmaz, 2013-2014 yılından itibaren düzenlenen EKPSS kurslarının bu yılda devam ettiğini ve kurs süresi boyunca kursa katılan engelli vatandaşlarımıza sınavla ilgili kaynakların ve denemelerin ücretsiz verildiği açıkladı.

Engelliler Çalışma Grubu Temsilcisi Seyit Soner Yılmaz, engellilerin sosyal ve ekonomik hayata katılımlarını ve onların üretime katkılarını sağlamak adına EKPSS kursunun büyük önem taşıdığını ifade etti. 

Yılmaz, “ Geçmiş yıllarda bu kurslarımızdan %50 başarı sağladık bu sene başarının daha da çok artacağına inanıyor ve 24 Nisanda sınava girecek olan engelli vatandaşlarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca kurs boyunca her konuda bize destek olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Özür Dileriz

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÜCRETSİZ EKPSS KURSU

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından memur adayı engellilere yönelik olarak EKPSS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir