Ana Sayfa / Haberler / EKPSS KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLERE DENEME SINAVI YAPILDI

EKPSS KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLERE DENEME SINAVI YAPILDI

Malatya Engelliler Koor. Şube Müdürü Seyit Soner Yılmaz, 2018 Nisan ayında yapılacak olan E-KPSS ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Malatya Engelliler Koor.Şube Müdürü Seyit Soner Yılmaz ,2013-2014 yılından itibaren düzenlenen EKPSS kurslarının bu yılda devam ettiğini ve kurs süresi boyunca kursa katılan engelli vatandaşlarımıza sınavla ilgili kaynakların ve denemelerin ücretsiz verildiğini,geçtiğimiz hafta sonu yürütmekte olduğumuz ekpss kursumuzda 250 kursiyerimize deneme sınavı yapıldığını  açıkladı.

Engelliler Koor.Şube Müdürü Seyit Soner Yılmaz, engellilerin sosyal ve ekonomik hayata katılımlarını ve onların üretime katkılarını sağlamak adına EKPSS kursunun büyük önem taşıdığını ifade etti.

Yılmaz, “ Geçmiş yıllarda bu kurslarımızdan %50 başarı sağladık bu sene başarının daha da çok artacağına inanıyor ve 2018 Nisan ayında  sınava girecek olan engelli vatandaşlarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca kurs boyunca her konuda bize destek olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Özür Dileriz

Güzel İnsanlardan Güzel Örnekler

,Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu engellilerin toplumsal yaşama katılımlarına destek olmak amacıyla yapmış olduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir