Ana Sayfa / Haberler / EKPSS TERCİHLERİNDE DANIŞMANLIK HİZMETİ

EKPSS TERCİHLERİNDE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Engelli memur adaylarının tercihlerini  12 – 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında ÖSYM Merkezi Başkanlığı tarafından www.osym.gov.tr  internet adresi üzerinden yapılmaktadır.
Bu yerleştirmelerde, Lisans düzeyinden 1.348, Önlisans düzeyinden 507, Lise düzeyinden 444, ilköğretim düzeyinden 246 olmak üzere toplam 2.545 kadroya atama yapılacaktır.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Bağlı Engelli Koordinasyon Şube Müdürlüğü 2010 yılında başlatılmış olan EKPSS kursumuza ( 3 sınav döneminde ) katılan 770 engelli vatandaşımızdan 300 kişi memur olarak atanmıştır. Katılım gösteren bütün kursiyerlerimize hazırlık kitapları ücretsiz dağıtılmış olup, engellilerimizin sınav streslerini yenebilmeleri için ücretsiz deneme sınavları yapılmıştır. Ayrıca; EKPSS öncesi ve sınav sonrası tercih sürecinde engelli vatandaşlarımıza danışmanlık hizmeti verilmiştir.

Her tercih döneminde olduğu gibi bu tercih döneminde de engelli vatandaşlarımıza danışmanlık hizmetinde bulunacak. Tercihte bulunacak engellilerimiz belirtilen tarihlerde Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğünde yardım alabilirler.

Özür Dileriz

Güzel İnsanlardan Güzel Örnekler

,Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu engellilerin toplumsal yaşama katılımlarına destek olmak amacıyla yapmış olduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir