Ana Sayfa / Haberler / Engellilere Emeklilik Semineri

Engellilere Emeklilik Semineri

MLT_3893Vatandaşlara daha hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek için personele yönelik Hizmet İçi Eğitim Seminerleri düzenleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda vatandaşlara yönelik de eğitim seminerleri düzenliyor.

Geçtiğimiz yıl Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü’nü kurarak, engellilere müstakil müdürlük bazında hizmetler sunan Büyükşehir Belediyesi, engellileri her konuda bilgilendirmeye devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında; Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü tarafından ‘Engellilerde Emeklilik’ konulu bir seminer düzenlendi.

Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen Seminer’i SGK İl Müdürü Ayten Kara verdi. 200 dolayında engelli ve engelli yakınının katıldığı Seminerde, engellilerin emeklilik şartları ve yapılması gereken işlemler ayrıntılı bir şekilde anlatılırken, ayrıca engellilerden gelen sorular da yanıtlandı.

Özür Dileriz

Bu Fedakârlıklar Örnek Olmalı

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu, pandemi döneminde engellilerin dini eğitimlerinden uzak kalmamaları için sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.